Pravidla soutěže

 1. Podmínkou zapojení se do soutěže o odměny je být registrován na webové stránce NejRecept.cz.
 2. Podmínkou zapojení se do soutěže o odměny je přidat se do konkrétní skupiny výher, a to MAXI nebo MINI, kliknutím na políčko zúčastnit se.
 3. Získat kredit může každý uživatel, který přidá nový recept na stránce nebo přidá fotografii k již vyzkoušeným receptem.
 4. Každý uživatel může denně přidat maximálně 5 receptů a neomezený počet fotek vyzkoušených receptů / pokud pošle několik fotek jednoho vyzkoušeného receptu, počet bodů se mu započítá pouze 1x /.
 5. Uživatel, který nasbírá libovolný počet bodů si může proměnit získané body za produkt.
 6. Produkty odesílá organizátor soutěže: NejRecept.cz jen v rámci České a Slovenské republiky a to prostřednictvím pošty.
 7. Na předání výhry je nezbytná aktivní spoluúčast uživatele s NejRecept.cz a to prostřednictvím e-mailu, který zadal uživatel při registraci. NejRecept.cz po uskutečnění přeměny kontaktuje uživatele a vyžádá si kontaktní údaje.
 8. Uživatel je povinen do 48 hodin od kontaktování odpovídat na e-mail. Pokud se tak nestane, NejRecept.cz si vyhrazuje právo výhru neodeslat a přeměněny body uživateli nevrátit, tj výhra a body propadají ve prospěch organizátora.
 9. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vynulovat počet bodů za nevhodný obsah, za obsah porušující autorský zákon.
 10. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže uživatele, který opakovaně porušuje podmínky soutěže.
 11. Organizátor soutěže si vyhrazuje soutěž ukončit v případě nedostatku předmětů na skladě.
 12. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže kterýkoli produkt, který nebude skladem.
 13. Uživatel soutěže souhlasí se zveřejněním jeho receptu, který přidal na stránku NejRecept.cz nebo přidané fotografie k vyzkoušeného receptu na Facebook stránce organizátora.
 14. Výhra získaná v soutěži na stránce NejRecept.cz není právně vymahatelná
 15. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na úpravu obecných podmínek a pravidel soutěže z důvodů zapříčiněných třetí osobou, resp. sponzorem.