NejRecept.cz Část dne Snídaně Křupavý sendvič ,,Monte Cristo,,
Křupavý sendvič ,,Monte Cristo,,
Recept Křupavý sendvič ,,Monte Cristo,,
Karambola Karambola    ·   31.7.2015

Křupavý sendvič ,,Monte Cristo,,

K snídani, na oběd nebo na večeři. Jednoduchý sendvič se šunkou a sýrem. Přidat musíte dostatek sýra, abyste neměli sendvič suchý. Na poprvé jsem dala i já pouze plátek sýra, ale na podruhé, když jsem dělala tuto skvělou snídani, tak jsem sýr nastrouhala. Lépe se roztál a pěkně se spojily všechny vrstvy, i se šunkou i s chlebem. Takže se nebojte přidat pro jistotu více. K tomu chutná čerstvá zelenina, nejlépe domácí, a majonézový dresink s hořčicí, abyste si měli kam chlebíček namočit případně ještě potřít shora. Autor: Karambola

Sdílet na Facebooku
Suroviny

Budeme potřebovat:

1 ks
vejce
2 lžíce
mléko
3 plátky
sendvič /toastový chléb/
1 lžička
hořčice
2 lžíce
majonéza
plátky šunky
nastrouhaný sýra
sůl, pepř
máslo na smažení
Postup receptu
Vytisknout
  1. Vajíčka vyšleháme v misce spolu s mlékom a odložíme bokem. Osolíme a opepříme. Chlebíček budeme ve vajíčkové hmotě obalovat.
  2. V misce smícháme majonézu s hořčicí.
  3. Sendvič potřeme dresinkem, navrstvíme strouhaný sýr, poklademe plátky šunky, navrstvíme nastrouhaný sýr a zakryjeme druhým plátkem potřeného sendviče. Znova potřeme dresinkem, navrstvíme sýr, položíme plátek šunky, znova sýr a chlebík.
  4. Na pánvi necháme rozpustit máslo a sendvič obalíme v rozšlehaném vajíčku s mlékem, kde sme přidali sůl i pepř. Smažíme z obou stran do křupava. Dobrou chuť!
Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář