NejRecept.cz Zdravé recepty Fitness Nejzdravější FITNESS PUSINKY, připravené ze 2 surovin
Nejzdravější FITNESS PUSINKY, připravené ze 2 surovin
Recept Nejzdravější FITNESS PUSINKY, připravené ze 2 surovin
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
Karambola Karambola    ·   18.1.2016

Nejzdravější FITNESS PUSINKY, připravené ze 2 surovin

Bez cukru, bez mouky a hlavně pouze ze DVOU surovin, které máte jistě doma po ruce. Nevěřila jsem, že něco z toho bude, ale bylo.

Suroviny
4 ks
bílky
150 g
kokos
med podle potřeby na oslazení nebo jiná sladidla (stévie, ...)
Postup receptu
Vytisknout
  1. Nevěřila jsem, že něco z toho bude, ale bylo. Vynikající kokosové pusinky, bez cukru, které se mi rozplývali na jazyku. Miluji kokos, proto z talíře zmizely za pár minut. Pár jsem zdobila kokosovým olejem, do kterého jsem přidala lžičku kakaa, ale nestihla jsem dozdobit všechny protože jsem při tom papala a najednou nebylo nic :D
  2. Bílky jsem vyšlehala do tuhé pěny spolu se sladidlem (můžete přidat i práškovou stévii nebo jiná sladidla, nebo můžete dělat bez sladidla, mně chutnaly i bez). Postupně vařečkou přimícháme po částech kokos.
  3. Na plech vyložený pečícím papírem ukládáme pusinky (já jsem použila jednu část z formičky na louhování sypaného čaje, proto je mám stejné a pěkné), ale můžete použít i lžičku nebo jinou formičku.
  4. Plech vložíme do trouby a pečeme při 180 stupňů cca 12 minut - záleží na tom, jak velké a tlusté je na plech navrstvíte. Vrch má být pěkně do zlata. Můžete přidat i méně kokosu budou uvnitř vláčnější, ale mně chutnaly i takové.
Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář