Nutelovo-banánový závin

Recept Nutelovo-banánový závin
FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

Tato roláda mě zaujala svou jednoduchostí a výbornou kombinací chutí, které já miluji. Jelikož nebylo mnoho času, tak mi tento recept přišel velmi vhod. Všechny potřebné suroviny většinou mám doma v zásobě a předpokládám, že i vy, tak šup do přípravy.

FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

SUROVINY

250 glistové těsto
200 gNutella
1 hrstposekané oříšky
2 ksbanán
1 ksvajíčko na potření

POSTUP PŘÍPRAVY

TISKULOŽIT
  1. Tato roláda mě zaujala svou jednoduchostí a výbornou kombinací chutí, které já miluji. Jelikož nebylo mnoho času, tak mi tento recept přišel velmi vhod. Všechny potřebné suroviny většinou mám doma v zásobě a předpokládám, že i vy, tak šup do přípravy. Je to skutečně rychlovka a když vás překvapí nečekaná návštěva, tak do půl hodiny máte hotový mini dezert. V létě si k tomu dovedu představit i kopeček zmrzliny.
  2. Vše co k přípravě budeme potřebovat je: listové těsto, nutella, oříšky, banán a vajíčko na potření. 
  3. Postup je zcela jednoduchý. Rozválet listové těsto, potřít nutelou, ale nepříliš hrubě, posypat sekanými oříšky a uložit 2 banány vedle sebe po délce.
  4. Kraje těsta zahneme do středu, aby nevytekla Nutella při pečení a těsto stočíme. Potřeme vajíčkem a závin přendáme na plech vyložený pečícím papírem.
  5. Pečeme v předem vyhřáté troubě při teplotě 190 stupňů 25-30 minut. Necháme vychladnout a můžeme podávat. Dobrou chuť!

Zdroj: Adkas-tastyfood

PODĚLTE SE O RECEPT S OSTATNÍMI
INSPIRACE NA KAŽDÝ DEN
KOMENTÁŘE K RECEPTU
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit