Sbírka 57 nádherných dortů, které vám vyrazí dech. Nechte se inspirovat na ty nejkrásnější jedlá "umělecká" díla, která vytváří naše fanynka Janka.

Recept Sbírka 57 nádherných dortů, které vám vyrazí dech. Nechte se inspirovat na ty nejkrásnější jedlá "umělecká" díla, která vytváří naše fanynka Janka.

Přidal: NejLucka, 23.10.2018

Kategorie: Dorty, Slané dorty, Moučníky, Dezerty, Tipy a triky

FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

Co bych tak o sobě řekla: k pečení dortů jsem se dostala před 13ti lety díky internetu a dortovým diskuzím. Nás dortových nadšenců bylo tehdy pár a navzájem jsme si radili. Pekla jsem pro rodinu a později i pro své kamarádky a známé. Dorty mě baví, ale i stresují zároveň. Je to ale koníček, bez kterého si už asi svůj život nedovedu představit. Autor: Janka Tichá

FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

Přidal: NejLucka, 23.10.2018

Kategorie: Dorty, Slané dorty, Moučníky, Dezerty, Tipy a triky

Narozeniny, meniny, oslavy nového roku, silvestr, Vánoce, Velikonoce či jiné speciální dny se nesmí obejít bez sladkého pokušení. Hlavně narozeniny a svatby. To jsou dny, kdy se ohlížíme za krásnými sladkými dobrotami, abychom pohostili naše hosty. Pokud neumíme péct my, hledáme dobrou pekařku nebo pekaře, aby nám upekl například i tématický dort. Určitě se oslavenec, nevěsta nebo ženich potěší krásnému dortu, na kterém sfoukne svíčku a popřeje sobě nebo jiným něco pro štěstí. Čokoládový, oříškový, kokosový, se slaným karamelem nebo ovocný - meruňkový, jahodový, banánový nebo malinový, no možností je mnoho. Každému co chutná. Nedávným hitem byly nahé dorty, bez potahové hmoty, ale stále se vracíme k potahové cukrové hmotě či marcipánu. Šikovné ruce naší fanynky Janky dokáží vytvořit nádherné dorty, které jsou hotovým uměleckým dílem. Podívejte se na její práci a zhodnoťte sami. Co to o sobě nám prozradila i sama.

"Co bych tak o sobě řekla: k pečení dortů jsem se dostala před 13ti lety díky internetu a dortovým diskuzím. Nás dortových nadšenců bylo tehdy pár a navzájem jsme si radili. Pekla jsem pro rodinu a později i pro své kamarádky a známé. Dorty mě baví, ale i stresují zároveň. Je to ale koníček, bez kterého si už asi svůj život nedovedu představit."

1. Aktovka

, krok 1

2. Ariell

, krok 2

3. Basketbalový koš

, krok 3

4. Becherovka

, krok 4

5. Bígl

, krok 5

6. Černý pruh

, krok 6

7. Čokoládový s ovocem

, krok 7

8. Divoké kachny

, krok 8

9. Gekon 

, krok 9

10. Harmonika

, krok 10

PODĚLTE SE O RECEPT S OSTATNÍMI
INSPIRACE NA KAŽDÝ DEN
KOMENTÁŘE K RECEPTU
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit