?
Jméno:Gaštanka
Pohlaví:Žena
Věk:36
O mně:Som mamka dvoch detí, malý Erik má 6 rokov a malá Sandra má 3 roky. Varenie a pečenie bolo pre mňa relaxom, až do chvíle, kým moje lásky neprišli na svet. Teraz je to zložitejšie, ale stále si nájdem čas aj na to, aby som upiekla aj pre rodinku peknú tortu k narodeninám alebo vynikajúce rezy na slávnosti. Deťom varím hlavne zdravé jedlá, ale niekedy siahnem aj po tradičných receptoch od našich babičiek, ako sú napríklad šišky, buchty alebo kysnuté koláče. Som toho názoru, že deti by mali jesť všetko, ale samozrejme s mierou. Verím, že pre niekoho budú moje recepty inšpiráciou :-)
Počet receptů
Počet receptů: 63
Recepty uživatele

Segedínský guláš z kysaného zelí

Recept Segedínský guláš z kysaného zelí
10.5.2017

Někdo připravuje toto hlavní jídlo i ze sladkého zelí. Já jsem ho ze sladkého zelí připravovala pouze jednou a musím říct, že ten z kysaného mi chutná mnohem více. Samozřejmě, sto lidí, sto chutí, takže pokud nemáte rádi kysané zelí, použijte sladké. Nyní v obchodech najdete i sladké, nové zelí, takže bude segedínský guláš chutnější. Někdo mě asi zabije, ale používám na zahuštění hladkou mouku, protože nepřidávám šlehačkovú smetanu, ale takto nám to chutná.

ZOBRAZIT

Božské řezy DALMATIN

Recept Božské řezy DALMATIN
12.5.2016

Lahodné kostky s černo bílým těstem. Čokoládový krém, na vrchu lahodná šlehačka a ještě nastrouhaná čokoláda.

ZOBRAZIT

Rumba cherry řezy

Recept Rumba cherry řezy
12.5.2016

Vynikající rumba řezy s křehkým těstem uvnitř. Třešně nebo višně dokonale osvěží a jsou velmi chutné v kombinaci se žloutkovým krémem.

ZOBRAZIT

Kuřecí řízky podle Číňanů

Recept Kuřecí řízky podle Číňanů
18.4.2016

Pokud vás už nebaví jíst klasicky smažené řízky, vyzkoušejte je připravit na čínský způsob. Lahodná omáčka, která je sladká a zároveň i slaná je opravdu super.

ZOBRAZIT

Jednoduchý koláček HRADBA

Recept Jednoduchý koláček HRADBA
24.8.2015

Jednoduchý koláč s vanilkovým pudinkem, který si oblíbíte. Připravený je velmi rychle a také rychle zmizí z plechu. Autor: Gaštanka

ZOBRAZIT

Ovocné řezy KARPATY

Recept Ovocné řezy KARPATY
20.3.2015

Koláček podobný klasickému krémeši. Uvnitř se však skrývá ovocná nádivka, která dodá svěžest celému koláčku. Mňamka!

ZOBRAZIT

Extra krémové řezy s nutelou

Recept Extra krémové řezy s nutelou
19.3.2015

Extra krémové řezy s nutelou, lískovými oříšky a šlehačkou. Vynikající dobrota. Nejhorší na tom je to čekání za ztuhnutím, každý chodil do lednice uříznout si malý kousek.

ZOBRAZIT

Tradiční smažené koblihy

Recept Tradiční smažené koblihy
26.2.2015

Výborné měkkoučké a nadýchané koblihy jako od babičky. Hotové naplníme nebo natřeme meruňkovým džemem a posypeme moučkovým cukrem. Dobrou chuť! Autor: Gaštanka

ZOBRAZIT
12