NejRecept.cz Část dne Snídaně Jemné tvarohové koláčky, které připravíte téměř bez práce. Celkem jen 3 suroviny a i tak si pochutnáte.
Jemné tvarohové koláčky, které připravíte téměř bez práce. Celkem jen 3 suroviny a i tak si pochutnáte.
Recept Jemné tvarohové koláčky, které připravíte téměř bez práce. Celkem jen 3 suroviny a i tak si pochutnáte.
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
NejLucka NejLucka    ·   6.2.2024

Jemné tvarohové koláčky, které připravíte téměř bez práce. Celkem jen 3 suroviny a i tak si pochutnáte.

Připravte si lahodné tvarohové koláčky, které jsou synonymem jednoduchosti a rychlosti. Tyto koláčky vynikají tím, že k jejich přípravě potřebujete pouze tři suroviny, což z nich dělá ideální volbu pro ty, kteří nemají čas trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Přesto si na nich skvěle pochutnáte. Nejsou příliš sladké, takže jsou skvělou volbou pro ty, kteří dávají přednost jemnějším chutím. Jsou dokonalým doplňkem k vaší odpolední kávě. K obalení koláčků jsem použila krystalový a skořicový cukr, což jim dodává nezapomenutelnou chuť a aroma.

25 min
Čas přípravy
30 min
Čas vaření
Suroviny
1 hrnek
(250 ml) hladká mouka
100 g
měkké máslo
200 g
tvaroh
na obaleníkrystalový a skořicový cukr
Postup receptu
Vytisknout
  1. Do misky prosejeme mouku, přidáme máslo, které má pokojovou teplotu a tvaroh. Zpracujeme do hladkého těsta, které pak rozválíme na tenkou vrstvu.
  2. Rozkrojíme na čtverečky. Každý z nich obalíme v cukru, poté přehneme na půl, znovu přehneme a obalíme v cukru ještě jednou.
  3. Rozložíme na plech vyložený pečicím papírem a pečeme v troubě předehřáté na 180 stupňů, přibližně 30 minut. Je důležité proces pečení pozorně sledovat. Pokud je budete péct příliš dlouho, budou tvrdé.

Video recept

Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář