NejRecept.cz Zdravé recepty Fitness 9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout
9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout
9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
NejLucka NejLucka    ·   17.6.2019

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout

Pokud jste fanouškem salátů, doporučuji Vám prohlédnout si tuto sbírku vynikajících salátů, které můžete klidně zaměnit za přílohu k masu, případně salát podávat jako hlavní jídlo. Nejen že vám nebude těžko, ale shodíte i pár kilo. Samozřejmě, pokud v taktomto zeleninovém režimu setrváte delší období.

Sdílet na Facebooku

1. Studentský salát

Studentský salát připravený velmi rychle, zdravě a hlavně levně.

Recept najdete ZDE

2. Falešný bramborový salát

Skvělý falešný salát, který chutnal každému, kdo ochutnal. Na první ochutnání nikomu nedešlo, že v salátu není ani jeden brambor. To mě potěšilo, protože moje první myšlenka byla, co řeknou ostatní na takový salát, když to není klasika. Podávala jsem k tomuto salátu klasické vepřové řízky, žádné falešné :D. Stačí pouze falešný salát.

Recept najdete ZDE

3. Mrkvový salát s citronovou zálivkou

Existuje asi milion receptů na mrkvový salát, ale já zůstávám věrná mé osvědčené klasice. Někdy jsem mrkvový salát dělávala se strouhaným jablkem, no teď jsem přesedlala na jiný recept, a to se zálivkou z citronu. Samozřejmě do zálivky přidávám i cukr, ten dokonale vytáhne chuť mrkve a celkově salát není kyselý.

Recept najdete ZDE

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 1

4. Ředkvičkový salát s jogurtovou zálivkou

Ředkviček je nyní v zahradě plno a nezapomínejte, že pokud vytrháte jednu, nasejte si už druhou, abyste měli stále co trhat. I salát byste měli mít už v zahradě, pokud jste ho samozřejmě nezapomněli posadit :) Já zahradu nemám, tak jsem šla do obchodu a nakoupila potřebné suroviny pro přípravu skvělého ředkvičkového salátu. Je fantastický. Majonézu přidávat nemusíte, já ji přidala pro chuť, aby manžel neříkal, že je to příliš dietní :)

Recept najdete ZDE

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 2

5. Celerový salát s ananasem a pórkem

Chcete potěšit své hosty na Velikonoce? Tak určitě připravte i tento chutný salát, na kterém si stoprocentně pochutnají. Zkoušela jsem nové kombinace, slané i slané spolu. Celkem zajímavě vyšel i tento salát, do které jsem navíc přidala i šunku a tvrdý sýr, který jsem nakrájené na kostky. V originálním receptu byl pouze celer, kukuřice a ananas. Odpoúrčam vyzkoušet.

Recept najdete ZDE

 

6. Skvělý, sytý salát s kuřecím masem a cizrnou

Tak další den v novém roce a stále zdravě. Alespoň snaha se cení, když už žádné pečení se nekoná. Když si vzpomenu na vánoční přejídání se, mám chuť na něco sladkého, krémového, hlavně na pařížské rohlíčky, ale musím vydržet. Vyzkoušejte jeden z těch sytých salátů, hlavně zdravých.

Recept najdete ZDE 

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 3

7. Výborný salát s fazolkami

Výborný salát nejen na léto ale i jako lehký oběd nebo večeře. Pokud jste si dali novoroční předsevzetí, že chcete zhubnout (vždyť vánoční přejídání se koná každý rok, mnoho sladkého, smaženého, ​​majonézového) určitě neobcházejte saláty. Dají se připravit na sto způsobů a mně velmi chutná salát s fazolkami. Je sytý a osvěžující, protože přidávám i citrónovou šťávu.

Recept najdete ZDE 

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 4

8. Výborný celerový salát, který dokonale nahradí oblíbený bramborový salát

I z celeru můžete připravit velmi chutný salát, který dokonale nahradí oblíbený bramborový nebo vajíčkový. Pomáhá při hubnutí, při chorobách a dokonce celer mnozí označují také jako afrodisiakum :) určitě vyzkoušejte.

Recept najdete ZDE 

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 5

9. ,,Rybí,, salát z králíka

Tak zase po čase nás přepadla chuť na tenhle falešný rybí salát. "Ferda", jak jsem si ho pracovně nazvala, byl obří králičí samec, takže ho byl plný hrnec a ve finále jsem salát míchala v zadělávácí míse. No a kde je mu konec? Já ho snad budu muset začít dělat ze pštrosa... :D

Recept najdete ZDE 

9 receptů na studené saláty pro každého, kdo potřebuje zhubnout, krok 6

Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář