NejRecept.cz Sváteční pečení Vánoce Vánoční cukroví Nepečené cukroví Sbírka nejlepších 24 vánočních dezertů, které umíte připravit i BEZ PEČENÍ
Sbírka nejlepších 24 vánočních dezertů, které umíte připravit i BEZ PEČENÍ
Recept Sbírka nejlepších 24 vánočních dezertů, které umíte připravit i BEZ PEČENÍ
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
NejLucka NejLucka    ·   15.11.2017

Sbírka nejlepších 24 vánočních dezertů, které umíte připravit i BEZ PEČENÍ

Sesbírali jsme pro vás ty nejlepší vánoční dezerty, které připravíte i bez použití trouby. Nepečené dezerty jsou velmi oblíbené, tak věříme, že si i vy najdete ty své oblíbené cukrovinky v této sbírce. Kuličky, úlky, tyčinky, šuhajdy, bonbóny, špičky, indiánci, nepečené sladké rolády, salámy a mnoho jiných dezertů. Podívejte se na ty nejlepší nepečené vánoční recepty, které nesmí chybět ani na vašem svátečním stole.

Sdílet na Facebooku

1. Vánoční šuhajdy - nebíčko v tlamičce

Mezi naše tradiční recepty patří šuhajdy. Dělávám je každé vánoce, zdobím je lentilky. Někdo je nezdobí vůbec, mně tam lentilka prostě pasuje, takto si je pamatuji ještě z mého dětství. To byly tradiční koláčky u nás, bez pečení, bez zdlouhavé přípravy, bez vykrajování a velmi chutné.

Recept najdete ZDE

2. Marcipánové bonbóny z brambor

Starý recept jak drak :) Nebojte se, chutná to opravdu skvěle. Já jsem se ze začátku bála, jak může něco tak dobré vzniknout z brambory, ale přece. Je to sice kalorická bomba - přece tolik cukru, skoro jsem zkolabovala když jsem ho přidávala. V originálním receptu bylo psáno, přidáváme tolik cukru, kolik vsaje brambora, tak na začátku jsem začínala s dávkou 300 g, pak jsem přidala dalších 300 g a nakonec jsem skončila při 800 g.

Recept najdete ZDE

3. Indiánci v čoko polevě

Už jste dělali někdy tenhle dezert? Vypadá to, že to zvládne pouze zkušená pekařka, ale musím vám říct, že je to velmi jednoduché. Hlavním krokem je dobře vyšlehat bílky s cukrem a vitacitem a pak to už jde jako po másle.

Recept najdete ZDE

4. Likérové špičky

Jedny z nejlepších dezertů! Alespoň to tvrdí můj otec, který se špiček neví nabažit :)

Recept najdete ZDE

5. Domácí kokosový tříbarevný kmen

Ve většině domácnosti je kokosový kmen tradice, která nesmí na svátečním stole chybět.

Recept najdete ZDE

 

6. Ořechové úlky

Ořechová sezóna je již v plném proudu, proto si vyzkoušejte připravit tuto nepečenou dobrotu. Oříškové úlky s likérem nebo marmeládou.

Recept najdete ZDE 

7. Slovenské Šuhajdy - vánoční klasika

Klasický slovenský vánoční dezert, které nesmí chybět na svátečním stole. Připravujete je i vy?

Recept najdete ZDE 

8. Domácí Mozartovy koule

Máte rádi Mozartovy koule? Připravte si je v pohodlí svého domova a uvidíte, že jiné než domácí už nebudete ani chtít. Mňamka! Zdá se to být náročné na přípravu, ale věřte, že opak je pravdou. Je to bez pečení a u telky jde "kuličkování" jedna radost.

Recept najdete ZDE 


123
Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář