NejRecept.cz Pomazánky Tvarohová pomazánka Tvarohové pomazánky milujeme už od dětství. Těchto 9 receptů patří k těm nejlepším.
Tvarohové pomazánky milujeme už od dětství. Těchto 9 receptů patří k těm nejlepším.
Tvarohové pomazánky milujeme už od dětství. Těchto 9 receptů patří k těm nejlepším.
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
Mineralka Mineralka    ·   3.3.2023

Tvarohové pomazánky milujeme už od dětství. Těchto 9 receptů patří k těm nejlepším.

Pomazánky z tvarohu jsou lehké a chutné. Tvaroh představuje perfektní základní surovinu, pak už záleží jen na vás, čím se ho rozhodnete dochutit. Vybrat si můžete z nabízených receptů, které vám ukáží, jak si připravit dokonalé pomazánky. Celý postup je rychlý a jednoduchý, stačí tak jen pár minut, abyste na talíři měli lahodnou pochoutku. V kombinaci s čerstvým pečivem si tyto pomazánky zamilujete.

Sdílet na Facebooku

1. Tvarohová pomazánka s jarní cibulkou

Čerstvý chlebíček a k tomu tvarohová pomazánka s jarní cibulkou. Delikatesa!

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohová pomazánka s jarní cibulkou

2. Tvarohová pomazánka s ředkvičkami

Jednoduchá, chutná a rychlá pomazánka ...

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohová pomazánka s ředkvičkami

3. Tvarohová pomazánka s křenem

Rychlé, zdravé snídaně. Tvarohová pomazánka s křenem. Čerstvé pečivo a chutná pomazánka = super snídaně.

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohová pomazánka s křenem

4. Tvarohová pomazánka s jarní cibulkou

Jen 5 základních surovin potřebujete ke přípravě chutné pomazánky z tvarohu. Tvaroh ochutíte solí, pepřem, červenou mletou paprikou a přidáte i nadrobno posekanou jarní cibulku. Já přidávám pouze tu bílou část z cibulky. Tu zelenou část používám na vrch chleba s pomazánkou, jako ozdobu. S domácí zeleninou ze zahrady je to neuvěřitelně dobrá chuťovka. Autor: Triniti

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohová pomazánka s jarní cibulkou

5. Tvarohová pomazánka s medvědím česnekem a bylinkovou solí

Ještě stále není pozdě :) Vynikající pomazánka z tvarohu, bylinkové soli a nasbíraného medvědího česneku. Měla jsem čas, tak jsem se byla s naším psem projít po lese a našla jsem skvělé místo, kde medvědí česnek vzkvétal v plné kráse. Samozřejmě jsem nechala i pro naše medvědy, který tento medvědí česnek konzumují hned po probuzení ze zimního spánku.

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohová pomazánka s medvědím česnekem a bylinkovou solí

6. Pomazánka z uzené makrely s tvarohem

Už jsem měla chuť na něco, co jsme dávno doma neměli a tak jsem v obchodě pouze vedle nákupech základních surovin zahlédla makrelu v akci a tehdy to na mě přišlo. Chuťově perfektní a zcela jednoduchá na přípravu je tato pomazánka. K tomu už jen domácí křupavý chlebík (ale ani ten z obchodu není špatný) a večeře je hotová do 15 minut. Autor: Lacusin

Recept najdete ZDE

Recept Pomazánka z uzené makrely s tvarohem

7. Tvarohovo - nivová pomazánka

Zcela jednoduchá pomazánka, kterou mám v mém pomazánkovém žebříčku na druhém místě. Na prvním stále zůstává domácí škvarková a na třetím je vajíčková. Pokud vám zůstalo pečivo po novoroční párty nebo máte chuť na něco rychlé na snídani, tak vyzkoušejte tuto pomazánku z tvarohu a nivy. Pro odlehčenou verzi, doporučuji zaměnit majolku za obyčejný bílý jogurt. Autor: Naďa I. (Rebeka)

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohovo - nivová pomazánka

8. Horké sendviče s tvarohovou náplní

Staré a téměř zapomenuté chuťovky, které kdysi dělávali naše staré mamky pro nás. Alespoň já si to doma takto pamatuji. Když jsem byla na prázdninách u mé babičky, při zaslechnutí slov mám hlad se hned v kuchyni připravovali tyto horké sendviče co dům dal. Hlavně tvaroh, slanina a horké sendviče již voněly po celém domě. Toustový chléb můžete zaměnit i za rohlíky nebo za sendvič a přidat můžete cokoli, co vám nejvíce chutná. Je to variabilní recept, ale já si ho pamatuji takto a proto ho takto dělávám i dosud.

Recept najdete ZDE

Recept Horké sendviče s tvarohovou náplní

9. Tvarohové bochánky s tvarohovou pomazánkou, šunkou a rajčetem

Tvarohové bochánky s tvarohovou pomazánkou, šunkou a rajčetem. Vhodné na oslavy, párty. Jsou velmi jednoduché, chutné a taktéž i skvěle vypadají.

Recept najdete ZDE

Recept Tvarohové bochánky s tvarohovou pomazánkou, šunkou a rajčetem

Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář