Neodolatelné tvarohové překvapení s čokoládovým obalem

Všechny děti milují tvarohové dezerty s čokoládou. Neodolatelné tvarohové překvapení s čokoládovým obalem pro vaše ratolesti.

Přidal:, 11.2.2016
Kategorie: Muffiny a Cupcakes, Dezerty, Chuťovky
Recept Neodolatelné tvarohové překvapení s čokoládovým obalem

Suroviny

100 gčokoláda
200 gtvaroh
50 gmáslo
3 lžícekondenzované mléko

Postup přípravy

  1. Tento dezert je vhodný i na valentýna pro vaši polovičku. Obyčejnou kulatou muffinových formičku nahraďte srdíčkovým a sladký valentýnský dezert je na světě.Tip: Skvělé tvarohové palačinky bez mouky
  2. Čokoládu rozpustíme ve vodní lázni a pomocí štětce ji naneseme dovnitř formičky. Takto natřené formičky vložíme do lednice na 15 - 20 minut, aby čokoláda ztuhla.
  3. V misce utřeme tvaroh s máslem do jednotné hmoty, přidáme kondenzované mléko a opatrně promícháme. Hmota je měkká a jednotná - pokud ji máte příliš tuhou, přidejte více kondenzovaného mléka.Tip: Jahodový džem bez chemie
  4. Hmotu navrstvíme do čokoládových formiček, pěkně uhladíme a čokoládovou polevu navrstvíme i na vrch. Znovu odložíme do lednice a necháme ztuhnout.
  5. Po ztuhnutí formičku opatrně oddělíme od košíčku a můžete podávat s ovocem a šlehačkou.Tip: I bez masa dokázaly naše babičky nakrmit rodinu. Sbírka 14 receptů, které mají hodnotu zlata.

Zdroj: Rutxt