NejRecept.cz Sváteční pečení Narozeniny Jednohubky Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut
Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut
Recept Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut
Vyzkoušeli jste recept?
Přidejte svou fotku a pochlubte se
Karambola Karambola    ·   11.3.2017

Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut

Velmi jednoduchá pochoutka, kterou víte připravit na párty. Já jsem toto rychlé občerstvení připravovala pro hosty na oslavu narozenin. Nejdřív jsem myslela, že připravím klasickou pizzu, ale nakonec mě manžel přesvědčil, že raději ne. Tak jsem přemýšlela nad jinou variantou, bez kynutého těsta a přišla jsem na tuto línou plněné bagetu na styl pizzy. Každý si může přidat různé suroviny, já jsem na jednu dala sýr, barevnou papriku, salám a na druhou jsem dala žampiony, cibuli, papriku, salám a černé olivy. Bylo to super, každý si pochutnal. Autor: Karambola

Suroviny
bageta
rajčatový základ
tvrdý sýr
salám
olivy
žampiony
paprika
pizza koření
černé olivy
cibule
Postup receptu
Vytisknout
  1. Nejlepší je použít velké francouzské bagety nebo menší sendvič. Bagetu překrojíme na polovinu, vnitřek jemně prsty zatlačíme dovnitř, abychom měli kde naskládat sýr a ostatní suroviny.
  2. Pečivo potřeme rajčatovým základem (omáčkou nebo kečupem), navrstvíme na hrubém struhadle nastrouhaný sýr a poklademe další suroviny - na drobno nakrájenou cibuli, houby, papriku, olivy, salám, ...
  3. Takto připravené pizza bagety přendáme na papírem vyložený plech na pečení a dáme zapéct do předem vyhřáté trouby. Pečeme při teplotě 200 stupňů cca 15 - 20 minut. Záleží na troubě, proto sledujeme.
  4. Nakrájíme na plátky a můžeme podávat. Jsou to jako kdyby jednohubky nebo mini pizzy, které si každý vezme do ruky a papá.
Komentáře k receptu
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit
Přidat komentář