Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut

Recept Líná párty pizza z pečiva připravena za pár minut
FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

Velmi jednoduchá pochoutka, kterou víte připravit na párty. Já jsem toto rychlé občerstvení připravovala pro hosty na oslavu narozenin. Nejdřív jsem myslela, že připravím klasickou pizzu, ale nakonec mě manžel přesvědčil, že raději ne. Tak jsem přemýšlela nad jinou variantou, bez kynutého těsta a přišla jsem na tuto línou plněné bagetu na styl pizzy. Každý si může přidat různé suroviny, já jsem na jednu dala sýr, barevnou papriku, salám a na druhou jsem dala žampiony, cibuli, papriku, salám a černé olivy. Bylo to super, každý si pochutnal. Autor: Karambola

FOTO OD VÁS
Vyzkoušel/a si recept?
Nahraj fotku a pochlub se
PŘIDAT FOTKU

SUROVINY

bageta
rajčatový základ
tvrdý sýr
salám
olivy
žampiony
paprika
pizza koření
černé olivy
cibule

POSTUP PŘÍPRAVY

TISKULOŽIT
  1. Nejlepší je použít velké francouzské bagety nebo menší sendvič. Bagetu překrojíme na polovinu, vnitřek jemně prsty zatlačíme dovnitř, abychom měli kde naskládat sýr a ostatní suroviny.
  2. Pečivo potřeme rajčatovým základem (omáčkou nebo kečupem), navrstvíme na hrubém struhadle nastrouhaný sýr a poklademe další suroviny - na drobno nakrájenou cibuli, houby, papriku, olivy, salám, ...
  3. Takto připravené pizza bagety přendáme na papírem vyložený plech na pečení a dáme zapéct do předem vyhřáté trouby. Pečeme při teplotě 200 stupňů cca 15 - 20 minut. Záleží na troubě, proto sledujeme.
  4. Nakrájíme na plátky a můžeme podávat. Jsou to jako kdyby jednohubky nebo mini pizzy, které si každý vezme do ruky a papá.
PODĚLTE SE O RECEPT S OSTATNÍMI
INSPIRACE NA KAŽDÝ DEN
KOMENTÁŘE K RECEPTU
Odpovídáte na komentář uživatele zrušit