O nás

Vítáme vás na našem webu NejRecept s nejlepšími posbíranými, ale i vyzkoušenými recepty. Najdete zde spoustu lahůdek, od sladkých pamlsků až po masité dobroty. Pokud máte vlastní recepty s vlastními fotkami, zasílejte nám je na mail admin@nejrecept.cz 

Každý den zde naleznete nové sezónní recepty, díky kterým bude vaření zábavou. Stránka je určena začátečníkům nebo i pokročilým kuchařům, kteří chtějí své vaření zdokonalit. Receptové web nejrecept funguje od roku 2014 a spolu na sociálních sítích tvoří fanoušci téměř půl milionovou základnu. Najdete zde přes 6000 receptů. Recepty jsou rozděleny do průhledných kategorií. Na webu si můžete prohlédnout i nejúspěšnější recepty za poslední týden, měsíc nebo celý čas.

Díky registraci si můžete oblíbené recepty ukládat do kuchařky, abyste na nich později nezapomněli a mohli podle nich připravit oblíbené jídlo. Registrací získáte i možnost nahrávat vlastní recepty, z nichž ty nejlepší vybíráme a nahazujeme na naše sociální sítě. Díky tomu máte možnost ukázat váš recept velkému počtu návštěvníků.

Najdete nás také na sociálních sítích. Na našem facebooku můžete sledovat video recepty, které pro vás pravidelně připravujeme.

Instagram - NejRecept.cz

Facebook - NejRecept.cz

 

Děkujeme.