Poznejte nás

Více než 6000 ověřených a vyzkoušených receptů z česka a slovenska

Nejlepšími posbírané a vyzkoušené recepty. Najdete zde spoustu lahůdek, od sladkých pamlsků až po masité dobroty. Máte-li vlastní recepty s vlastními fotkami, zasílejte nám je na mail admin@nejrecept.cz

Každý den zde naleznete nové sezónní recepty, díky kterým bude vaření zábavou. Stránka je určena začátečníkům nebo i pokročilým kuchařům, kteří chtějí své vaření zdokonalit. Receptový web nejrecept funguje od roku 2020 a spolu na sociálních sítích tvoří fanoušci téměř půl milionovou základnu. Naleznete zde přes 6000 receptů. Recepty jsou rozděleny do přehledných kategorií. Na webu si můžete prohlédnout i nejúspěšnější recepty za poslední týden, měsíc nebo celou dobu.

Proč se registrovat?

Díky registraci si můžete oblíbené recepty ukládat do kuchařky, abyste na ně později nezapomněli a mohli podle nich připravit oblíbené jídlo. Registrací získáte i možnost nahrávat vlastní recepty, ze kterých ty nejlepší vybíráme a nahazujeme na naše sociální sítě. Díky tomu máte možnost ukázat váš recept velkému počtu návštěvníků.

Jsme na sociálních sítích

Najdete nás také na sociálních sítích. Na našem facebooku můžete sledovat video recepty, které pro vás pravidelně připravujeme.

Nejnovější recepty

Každý den tipy na chutný chod pro celou rodinu

Více receptů